ePortals.info

Vaša dnevna doza informacija

ENGLESKA LIGA: Senzacionalan preokret Liverpoola, izvukao se i M.City

1 min read

Sadio Mane donio je pobjedu Liverpoolu kod Aston Ville u dramatičnom preokretu koji je okončan pogotkom Senegalca u 94. minuti utakmice. Liverpool je gubio od 21. minute kada je Trezeguet pogodio za domaćina pa sve do 87. minute kada je Andy Roberton izjednačio.

I kada se već činilo kako će Redsi kiksati na gostovanju, ukazao se Sadio Mane, najbolji igrač tima Jurgena Kloppa ove sezone. Nakon kornera udarcem glavom u padu donio je veliku pobjedu svom timu.

U Manchesteru su se već ponadali kako je City smanjio prednost uoči njihovog međusobnog dvoboja u sljedećem kolu, no Redsi i dalje imaju šest bodova prednosti.

City je do 70. minute gubio na svom Ettihadu od Southamptona s 0-1, a onda je, netom što je ušao u igru, Sergio Aguero pogodio za 1-1, da bi u 86. minuti Kyle Walker donio preokret i pobjedu “građana”, koji drže kakav-takav priključak s Liverpoolom. Southampton je u prošlom kolu izgubio od Leicestera s čak 0-9, a protiv Citya je bio nadomak senzacije.