ePortals.info

Vaša dnevna doza informacija

DEMONSTRACIJA SILE: Dinamo na krilima Zmajeva ponizio Mađare usred Budimpešte, i Gojak se upisao u strijelce, pogledajte golove

1 min read

Na kraju je bilo 4:0 za Dinamo, a sve je počelo u 16. minuti – kada je Dani Olmo proigrao kapetana Ademija koji se zavukao iza leđa obrane Ferencvaroša i desnom nogom iz okreta poslao loptu iza leđa Dibusza za vodstvo Dinama.

U 47. minuti Oršić je prošao po lijevoj strani, zabio se u kazneni prostor i potom odigrao povratnu loptu za Petkovića koji zabija za 2:0.

Igrala se 55. minuta i već je bilo 3:0! Olmo je odigrao dupli-pas s Ademijem, a zatim s desetak metara postigao novi pogodak za Modre.

U 79. minuti, nakon što je ušao u igru, Lovro Majer je opalio s više od dvadeset metara, vratar domaćina loše je regirao, a lopta se potom odbila do Gojaka koji s ruba šesnaesterca zabija za velikih 4:0!

Dinamu za ulazak u grupnu fazu Lige prvaka trebaju pobjede protiv Rosenborga koji je danas izbacio ekipu Maribora.